První zápas podzimu

6. 9. 2019 Rozsochatec - Věžnice - 4:4

Sestava: Hamerník, Lebruška, Moldavčuk, Mutl, Čáp D., Čáp J., Meloun, Ledvinková, Třísková, Křivská, Ledl

Branky: Čáp D, Třísková, Ledvinková, Moldavčuk

První zápas podzimu mají za sebou i ml. žáci, kterých se sešlo ve čtvrtek 6.9.2018 na hřišti v Rozsochatci celkem 11, kde odehráli přeložený zápas s týmem Věžnice .

Naše mladé naděje, za které nastupují děti ročníku 2010 - 2007 a dokonce i několik děvčat (3-4) odehrály vyrovnaný zápas. První branku vstřelil soupeř a ujal se vedení 0:1. Pak se nám povedlo utkání otočit a utéct soupeři až na 4:1. Ve druhé části zápasu jsme si přestali více nahrávat a soupeř nás potrestal třemi góly v řadě a zápas málem otočil. Nakonec jsme se rozešli smírně 4:4 a dle průběhu utkání asi i spravedlivě.

Na to že to byl první zápas předvedli jsme docela dobrý výkon, jen škoda, že v druhé polovině zápasu jsme více míč tahali přes několik hráčů než nahrávali a tím ho i ztráceli. Soupeř pak měl možnosti brejku, které mu vycházely. Jinak se hrál pěkný bojovný fotbal na obou stranách, kde i nejmladší hráči na hřišti (naši i od soupeře) ukázali že fotbal hrát umí.