Šlapánov 3:3 Rozsochatec B

Goly: - 23. D. Fiala, 52. Pospíšil, 55. Brož.

Sestava: Horák- Šimek, Brož., Siebenburger, Dostál - Dočkal, D. Fiala, Jelínek J., J. Fiala - Pospíšil, KIss.

Střídali: Vorreiter, Plodík, Dobrovolný.

Po krátkém odkopu našeho brankáře vstřelili vedoucí gól domácí, když dokázali domácí brankáře přehodit 1:0. Hra byla vyrovnána s velkým počtem nepřesností. Až ve 24. minutě po individuální akci prošel přes 3 hráče D. Fiala a z penalty vyrovnal. Další šanci měl Jelínek ale z voleje trefil domácího brankáře, ale míč se odrazil k J Fialovi a ten trestuhodně netrefil míč před prázdnou brankou a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

V úvodu druhého poločasu zahrávali domácí rohový kop, domácí hráč se nám nepodařil ubránit a vstřelil na 2:1 pro domácí. Celou druhou půli jsme byli lepší a tak jsem se dočkali vyrovnání kdy v 54. minutě jsme zahrávali rohový kop k hlavičce se dostal Brož a hlavou našel Pospíšila , který už se nemýlil 2:2. V 57. minutě se po dalším rohovým kopu dostal opět k hlavičce Brož a dává gól na 2:3 pro hosty. Bohužel hned v 62. po centru ze strany se dostal k hlavičce domácí útočník a vyrovnává na konečných 3:3.