Rozsochatec B - Libice 6:1

Goly: 33,53,78 Kiss T., 37,84 Dlouhý J, 48 Pospíšil O. - 22. Zmek L.

Sestava: Dygrýn M.- Dobrovolný M., Siebenburger P., Dundáček P., Dostál O. - Culek L., Pešek J., Jelínek J. Pospíšil O. - Kiss T., Dlouhý J.

Střídali: Culek M., Svoboda D, Dobrovolný A.

V úvodních minutách to nemělo s fotbalem nic společného spíše překopávaná, kdy míč lítal vzduchem z jedné strany na druhou, ale postupně se hra měnila k lepšímu hlavně pro hosty. Libice hrála před naší brankou od 15 minuty, kdy se jim podařil míč dostat za zády našeho brankaře, ale balon stačil ještě z brankové čáry vykopnout Dobrovolný M. Ve 22 minutě hosté využili chyby domácích a míč už dostali do branky. Libice se ujala vedení, ale vydrželo jim to jen 11 minut, kdy po útočné převaze domácích srovnal stav domácí hráč Kiss. Za další 4 minuty stihl zapas otočit ve prospěch domácích Dlouhý. V druhé pulce jsme vstřelili ještě pět gólu, ale jeden nebyl uznán. Takže jsme vyhráli 6:1.

Musím poděkovat trenérům za dobře postavenou sestavy obouch mužstev. Dále si zaslouží dík všichni hráči našeho týmu mužů A, B. Oba tymy vyhráli a dohromady získali 6 bodu.