Česká Běla 1:1 Rozsochatec B
Goly: 69. Hospodka - 74. Pelikán

Sestava: Dygrýn- Dobrovolný, Bílek Z., Siebenburger, Chlubný - Culek L., Bílek J., Jelínek J., Fiala - Pospíšil, Dlouhý.

Střídali: Culek M., Dostál, Plodík, Pelikán.

V úvodních minutách byla hra vyrovnaná, ale postupně se dostávali domácí do šancí, ale Dygrýn je vychytal. My jsme se těžko dostávali do šancí. Až v 30. minutě se dostal jasné gólové šance Fiala, ale trestu hodně hlavou netrefil bránu. Další velkou šanci měli domácí, ale opět Dygrýn držel čisté konto.

V druhém poločase se naše hra zlepšila, pěknou střelou k tyči protáhl Dlouhý domácího gólmana.

69. minutě se dostali domácí hráč dostal ve vápně před našeho hráče a byl faulován. Následnou penaltu proměnil domácí kapitán Hospodka.

Naší hru hodně oživil střídající Dostál s Pelikánem. Postupně jsme získávali převahu na hřišti. Po faulu na našeho hráče proměnil penaltu Pelikán 1:1. Bohužel další možnosti se nám nepodařilo ani zakončit a tak zápas skončil 1:1.