Muži A vyhráli ve Ždírci

18.09.2018

Ždírec nad Doubravou 0:2 TJ Sokol Rozsochatec

Góly: 63. Křivohlavý,87. Bílek

Sestava: Peňáz- Meloun, Brož, R. Venc, Šimek-Plodík, Křivohlavý, Pelikán, D. Dundáček- Bílek,
M. Venc.

Střídali: Dočkal, Chlubný, Fiala.

První šanci utkání jsme měli mi bohužel se Bílkovi nepodařilo lépe zakončit.

Poté se hra vyrovnala, našim hráčům chyběl pohyb a šílenými chybami v obraně jsme pouštěli do šancí domácí ale naštěstí v zakončení netrefili bránu.

Po závaru před brankou zakončil z otočky Křivohlavý ale obránce domácích vykopl míč z branky.

A když ani po pěkně kombinační akci, šel M. Venc sám na brankáře bohužel se mu to nepodařilo proměnit.

V druhém poločas se odehrávala hra ve středu hřiště. V ojedinělé šanci úvodu druhé poloviny šel z úhlu na brankáře Křivohlavý, ale bohužel netrefil branku. V 63. minutě po přihrávce M. Vence střelou po zemi na vzdálenější tyč dává na 0:1 David Křivohlavý.

V dalších minutách nás soupeř přitlačil a začal hrát hodně agresivně až za hranicí pravidel. Ale v 87. minutě se k sólo akci odhodlal do té doby neviditelný Bílek, který prošel obranou domácích jako mezi kuželkami a dává gól na 0:2. Po druhém gólu už se zápas pouze dohrával.

V dnešním zápase jsme předvedli špatný výkon vymýšleli blbosti při rozehrávce a lehce soupeře pouštěli do přečíslení, ale naštěstí se jim to nepodařilo proměnit. Škoda, že se nám první gól nepodařilo vstřelit dřív, určitě by nám přidal klid v naší hře. Myslím, že výhra je zaslouženě na naší straně, vypracovali jsme si víc šancí než domácí. Do domácího zápasu musíme přidat hlavně na pohybu.