Muži A porazili Pohled

26.09.2018

TJ Sokol Rozsochatec 3:1 Pohled

Góly: 11.,23., 30. M. Venc

Sestava: Peňáz- Meloun, Brož, R. Venc, Dundáček-Plodík, Křivohlavý, Pelikán, D. Dundáček- Bílek, M. Venc.

Střídali: Dočkal, Šimek, D. Fiala.

Od úvodních minut byl na míči pohled, ale první větší šanci měl domácí Bílek, ale zakončil levou nohou bohužel střela neměla razanci. Postupně se do šancí začal dostávat Pohled, ale Peňaz skvělými zákroky nás podržel. A tak v 11. minutě vyslal Bílek za obranu M. Vence a ten se nemýlil 1:0. Pohled se snažil o vyrovnání, ale naše obrana je nepustila do vážnějších situací a tak ve 23. minutě utekl hostující obraně M. Venc a nedal brankáři šanci 2:0. Ve 30 minutě dostal od Pelikána na pravou stranu míč D. Dundáček, který ho dovedl až k hostujícímu vápnu a levou nohou vystřelil, ale jeho střelu se podařilo tečovat M. Vencem a míč zapadl k tyči 3:0. Do poločasu jsme soupeře do ičeho nepustili.

VE druhém poločase se Pohled zlepšil začat se více tlačit do šancí. V 60. se hostům podařilo snížit. Po rohovém kopu se nám nepodařilo míč odkopnout do bezpečí a tak hostům se podařilo snížit. Další velké šance pochytal skvělý Peňáz. Rozhodnout mohl Pelikán, ale bohužel tečovanou přihrávku od M. Vence se mu nepodařilo trefit. Další velkou šanci hostů z přímého kopu chytá Peňáz a tak utkání skončilo 3:1. Díky tomu jsme se posunuli na 1. místo.

Zapas jsme odehráli skvěle po úvodní nejistotě naší obrany se kluci zvedli a odehráli výborný zápas.

Skvělý výkon předvedl brankář Peňáz, ale jinak chci pochválit všechny hráče jak to odmakali. A taky mám radost že se i M Vencovi podařilo trefit v jednom zápase 3 góly, doufám že se rozstřílel do dalších zápasů. Jen mě mrzí, že nám před zápasem musel odstoupit Horák a v 17. minutě Křivohlavý, který se dostával do skvělé formy. Doufám, že do Chotěboře se někomu podaří uzdravit.