Muži A doma vyhráli s HB

TJ Sokol Rozsochatec 3:1 Havlíčkův Brod C

Góly: 19. Bílek, 24. Křivohlavý,73. Bílek

Sestava: Peňáz- Meloun, Brož, Horák, Dundáček P.-Plodík, Šimek, Pelikán, D. Dundáček- Bílek, Křivohlavý.

Střídali: Dočkal, Jelínek, R. Venc, Chlubný.

Úvod utkání měli lepší hosté byli více na míče , ale do gólových šancí se nedostali. V 19. minutě Pelikán vyslal po pravé straně D. Dundáčka k centru a ten našel před bránou Bílka, který se nemýlil.

Ve 24. minutě vypíchl Dundáček hostujícímu obránci míč a přihrál Bílkovi, který našel Křivohlavého a ten přes obránce vstřelil druhý gól. V dalších minutách se dostali do šancí hosté, ale vychytal je Peňáz a další střela skončila na břevně. Ve 44. minutě jsme špatným odkopem darovali hostům rohový kop, který se jim podařilo využít a snížit na 2:1. V poslední minutě utekl obráncům Bílek, ale zakončení se mu nepovedlo a tak se šlo do šaten za stavu 2:1.

Do druhého poločasu hosté prostřídali a zlepšili se v pohybu a to nám dělalo velký problémy. Naštěstí naši obránci dokázali hosty zastavit a nebo hosty skvělými zákroky vychytal Peňáz. V 73. minutě utekl hostům Bílek a střelou k pravé tyči zvýšil na 3:1. Po vstřeleném gólu už jsme si výsledek pohlídali.

Utkání bylo hodně náročný, hosté byli silný na míči, ale my jsme využili svojí rychlost. Dobře nám zachytal brankář Peňáz a potěšili mě i střelci gólů. Teď se musíme dobře připravit na další zápas se Ždírcem B.