Mladší žáci v Chotěboři

09.09.2018

8. 9. 2018 Chotěboř B - Rozsochatec - 13:1

Sestava: Hamerník, Lebruška, Moldavčuk, Čáp D., Čáp J., Meloun, Ledvinková, Třísková, Křivská

Branka: Třísková

Další kolo ml. žáci zajížděli v sobotu 8.9. na hřiště do Chotěboře. Kde nás nečekal lehký soupeř. Chotěbořské "A" ml. žáků hraje Krajskou soutěž a pro velký počet hráčů a jejich menší vytížení se rozhodli letos přihlásit B-tým do Okresního přeboru 5+1.

K zápasu jsme odjížděli oproti čtvrtku s několika omluvenkami v počtu 9 hráč. Bohužel od začátku bylo vidět, že naši hráči a hráčky, někteří ještě ve věku přípravek, budou v tomto utkání hrát spíše druhé housle. Když nebudeme řešit skóre, tak jsme neodehráli špatné utkání. Děti bojovali celý zápas bez ohledu, jaké svítí na tabuli skóre a soupeři nedali nic zadarmo. Několikrát jsme se dokonce dostali i do gólových příležitostí, ale bohužel jsme vždy trefovali střed brány, kde byl pozorný gólman Chotěboře. Hlavně Kačka Třísková dělala kluků z Chotěboře velké problémy svou nebojácnou hrou. Bohužel z jednoho tvrdého souboje "odešla" dosti otřesená a v zápase už nepokračovala.

Kdybychom to celé shrnuli, tak musíme děti pochválit za bojovnost a nasazení, se kterým celý zápas odehráli. Zkusili si zahrát proti hráčům, kteří mají nějaké zkušenosti z vyšších soutěží a poznali, že ten rozdíl je hlavně v důrazu v osobních soubojích a rychlosti. Myslím, že jsme úplně nepropadli a posune nás to dál v další práci.