Můži A remizovali

Antonínův Důl 2:2 TJ Sokol Rozsochatec.

Góly: 16. M. Venc, 54. M. Venc

Sestava: Peňáz- Meloun, Brož, Horák, Šimek-Plodík, Bílek, Pelikán, D. Dundáček- M. Venc, D. Fiala.

Střídali: P. Dundáček, Jelínek, R. Venc.

Očekávali jsme, že utkání se zkušeným soupeřem bude hodně těžký, Ale v úvodních minutách jsme byli aktivnějším týmem lehce jsme získávali míče po chybách domácích. Naše převaha vyústila v první branku, kterou vstřelil M. Venc. Bohužel v dalšími góly jsme naší převahu nepřetavili. A domácí si těsně před přestávkou pomohli standartní situací a ve 43. minutě srovnali na 1:1. Hned po rozehrání se dostal do šance M. Venc, ale byl faulovaný domácím hráče a dožadoval se penalty, ale rozhodčí jí neodpískal a po následných dohadech mezi hráči. Rozhodčí vyloučil D. Fialu.

Do druhého poločasu jsme chtěli pokračovat v naší aktivitě navzdory, že nás je o jednoho hráče méně. Domácí nás drželi na naší polovině, ale těžko se přes nás prosazovali a my jsme mohli hrozit brejků. V 54. minutě proměnil únik M. Venc. Bohužel další brejky neproměnil jak M. Venc ani Bílek s Dundáčkem, který trefil tyč. Soupeř nás zatlačil před naším vápnem, ale vypracované šance nedokázal proměnit. Až v 87. minutě se domácím podařilo vyrovnat.

Měli jsme na to zápas vyhrát i o 10 lidech jsme se dostávali do hodně šancí. Hrát celý zápas v 11 hráčích, tak jsme si 3 body odvezli.

Hráči si hrábli na dno sil, zaslouží si všichni pochvalu, jak utkání odmakali.