Habry 0:4 TJ Sokol Rozsochatec A

Góly: 6.,19. J. Bílek, 38. Dočkal, 54. Pelikán.

Sestava: Peňáz- Meloun, Brož, Horák, Šimek- Dočkal, Plodík, Pelikán, D. Dundáček- Bílek, M. Venc.

Střídali: R. Venc, D. Fiala, Chlubný, J. Fiala.

Od prvních minut jsme byli lepším týmem, ale první velkou šanci jsme nedokázali jsme proměnit. V 6. minutě už jsme otevřeli skóre. Po kombinační akci středem hřiště zakončil Jakub Bílek. V 19. minutě hodil Dundáček dlouhý aut po lajně na M. Vence ten před bránou našel Bílka a 2:0 pro nás. V 38. minutě našel dlouhý míč za obranou domácích Bílka, ten na vápně našel Dočkala, který zvýšil na 3:0. V poslední minutě prvního poločasu dostali domácí možnost pokutového kopu, ale Peňáz skvělým zákrokem nedopustil snížení.

V úvodu druhého poločasu se prosadil po individuální akci Pelikán a bylo rozhodnuto. Domácí se snažili o snížení, ale naše pozorná obrana s brankářem nic nedopustili.

Očekávali jsme těžké utkání, naštěstí hráči nic nepodcenili a od prvních minut šli za vítězstvím.