TJ Sokol Rozsochatec B 2:0 Habry B

Goly: - 1. D. Fiala

Sestava: Dygrýn - Dundáček P., Horák, Siebenburger, Dostál - Culek L., D. Fiala, Pelikán, Chlubný - Pospíšil, Kiss.

Střídali: Fiala J., Šimek, M. Culek ,A. Dobrovolný, Cakl.

Celý první poločas jsme byli lepší týmem, soupeře se nám podařilo zatlačit na jeho polovině, ale bohužel se nám nepodařilo vytvořené šance proměnit. Druhý poločas jsme vůbec nezvládli po vystřídání 3 hráčů jsme se hledali. Soupeř nás zatlačil na naší polovině a dostal se i dvakrát do zakončení, ale Dygrýn soupeři nedovolil skórovat. Od 60. minuty se naše hra zlepšila začali jsme ohrožovat bránu hostí. V 75. minutě se odražený míč dostal ke Kissovi na rohu vápna a střelou do šibenice dává na 1:0. Gól hosty položil, a po akci Pospíšila, který obešel dva hráče a byl faulovaný v hostujícím vápně, penaltu proměnil Kiss 2:0.