30. 9. Muži A, Chotěboř

FC Chotěboř B 1:4 TJ Sokol Rozsochatec

Góly: 38. M. Venc, 75. Pelikán, 78. Brož, 82. Dočkal.

Sestava: Peňáz- Meloun, Brož, Šimek, Dundáček- Dočkal, Plodík, Pelikán, D. Dundáček- Bílek, M. Venc.

Střídali: Jelínek, Chlubný, Dostál.

Od úvodních minut byla hra vyrovnaná, odehrávala se převážně ve středu hřiště. Po chybě domácího obránce, který špatnou přihrávkou směrem ke své bráně poslal do šance M. Vence bohužel jeho zakončení skončilo na tyči. Po standartní situaci, která skončila na břevně se odrazila do vápna, kde Pelikán pustil míč a M. Venc střelou k tyči dává na 1:0. V 41. minutě se po nedůslednosti v naší obraně a neschopnosti odkopnout míč srovnali domácí a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

V druhém poločase jsme byli lepší my, ale nedařilo se nám dostávat do šancí, až v 75. minutě rozehrál aut Dočkal na D. Dundáčka ten mu míč vrátil a centrem našel na druhé straně vápna Pelikána, který hlavou zakončil na zadní tyč 2:1. V 78. minutě se po rohovém kopu z dorážky prosadil Brož 3:1. Zápas jsme dohrávali a občas se pokusili zahrozit z brejku. Po faulu se v 82. minutě nákopem z 30 metrů prosadil Dočkal, který překvapil domácí obránce i brankaře.

Zápas trochu ovlivnil vítr v prvním poločase jsme hráli proti větru, ale naše obrana se s tím vypořádala skvěle. Druhý poločas po větru, už byl čistě v naší režii. Odehráli jsme výborné utkání.