30. 9. Mladší žáci Mírovka

30. 9. 2018, Rozsochatec - Mírovka 5:4 (2:2)

Sestava : Hamerník Dan - Moldavčuk Filip, Čech Zbyněk, Škvára Petr, Mutl Lukáš, Čáp David (K), Meloun Matěj, Ledvinková Karolína, Třísková Kačka, Křivská Kačka, Blažek Tomáš, Čáp Kuba

Střelci: 33. Čáp Jakub, 35. Čech Zbyněk, 56. Čech Zbyněk, 57. Třísková Kateřina, 66. Čáp Jakub - 23. Pazderka Jakub, 29. Pazderka Jakub, 42. Kocourek David, 48. Aubrecht Zbyněk

Mladší žáci odehráli další zápas doma s Mírovkou.

Sešly se týmy, které mají v probíhající sezóně stejně vyrovnanou bilanci. Mírovka v posledním zápase porazila vysoko Havlíčkovu Borovou, my prohráli s Libicí a tak se čekalo, že hosté budou mít mírnou převahu.

Začátek utkání vyšel o trochu lépe nám, kdy jsme si vytvořili i několik slibných šancí a v útoku jsme soupeřovu obranu nenechali moc vydechnout. Všechny naše pokusy, ale skončily na hostujícím gólmanovi, který předváděl parádní zákroky. Hosté v prvních 15 minutách naší branku moc neohrozili, ale hlavně díky tomu, že když už se dostali do dobrých pozic k zakončení tak jí netrefovali. Ve 23.minutě se však z první větší příležitosti dostali do vedení 0:1. Hra se vyrovnala a šance se tvořily na obou stranách. Ve 29. minutě Mírovka odskočila již na dvoubrankové vedení 0:2. Naši hráči a hráčky, ale bojovaly pořád stejně, bez ohledu na skóre, které svítilo na tabuli. Ve 33. minutě tak zaslouženě snížili brankou Kuby Čápa na 1:2 a vzápětí v 35. minutě vyrovnal po samostatném úniku Zbynďa Čech na 2:2. Po změně stran začali lépe hosté a to konkrétně v 42. a 48. minutě, kdy utekli opět na rozdíl dvou branek 2:4. Trenéři po té trochu upravili "taktiku" a změnili rozestavení některých hráčů. Jak se nakonec ukázalo byl to rozhodující faktor pro obrat v utkání. V rozmezí dvou minut se nám podařilo vyrovnat a to v 56. minutě druhou brankou Zbyndi Čech 3:2 a pak v minutě 57. po pěkném rozehrání přímého kopu, kdy Kačka Třísková zůstala osamocena na zadní tyči a nemýlila se, 4:4. Obě mužstva bojovala a bylo vidět že bod za remízu nechce ani jedno. Nakonec jsme ti šťastnější byli my a v 66. minutě rozhodl o naší výhře druhým přesným zásahem Kuba Čáp ve spolupráci s Filipem Moldavčukem. Další branky již nepadly a tak utkání skončilo 5:4, pro nás to byly vydřené 3 body, které se cení.