TJ Sokol Rozsochatec B 1:2 Jeřišno

Goly: - 1. D. Fiala

Sestava: Dygrýn - Venc, Bílek., Siebenburger, Dostál - Voreiter, D. Fiala, Jelínek J., Chlubný - Pospíšil, KIss.

Střídali: Fiala J., Dočkal, Dobrovolný.

Hned v první minutě se z přímého kopu prosadil D. Fiala, bohužel jsme si další šance nevypracovali po úvodník tlaku. Hosté hru vyrovnali a pomalu začínali ohrožovat naší bránu a v 11. minutě se po centru z pravé strany prosadili 1:1. V dalším průběhu se nic podstatného nedělo rozhodčí svými špatnými rozhodnutími rozhodil oba týmy a místo fotbalu se jen hráči hádali a pokračovalo to i v druhé polovině utkání. Hostující kapitán byl vyloučen po ostrém zákroku. Domácí se tlačili do zakončení, ale kromě slabých střel a zakončení hlavou Kisse , jsme si nic nevypracovali a tak hosté proměnili protiútok do naší otevřené obrany 2:1 pro hosty. Odehráli jsme hodně špatný utkání, nejhorší tuhle sezonu.