28. 10. Muži A, Nový Rychnov

04.11.2018

TJ Sokol Rozsochatec 4:1 TJ Start Nový Rychnov

Góly: 10. Šimek, 22., 78. M. Venc, 29. Pelikán (P).

Sestava: Peňáz- Meloun, Brož, Horák, Dundáček P.- Dočkal, Plodík, Pelikán, Šimek- Bílek, M. Venc.

Střídali: Dlouhý, Kiss, J. Fiala, M. Dobrovolný .

Od prvních minut jsme byli jasně lepším týmem, hosty jsme zatlačili na jejich polovině. Dvě velké šance Pelikána z velkého vápna vychytal hostující brankář. V 10. minutě se k odraženému míči dostal dřív Šimek než soupeř a křižnou střelou dává na 1:0. Hned vzápětí si naskočil Pelikán na centr z levé strany a trefuje břevno. Naši hráči si s obranou hostů dělali co chtěli a tak po kombinační akci a přihrávce Bílka šel sám na brankáře Venc a zvýšil na 2:0. Ve 27. minutě zahrávali hostě přímý kop z levé strany Peňáz si vyběhl na centrovaný míč ale bohužel ho vyboxoval do našeho hráče a odražený míč skončil v bráně 2:1. Hned po rozehrání se dral do vápna Bílek , ale byl držen hostujícím obráncem a rozhodčí odpískal pokutový kop, který proměnil Pelikán do pravého horního rohu 3:1.

V úvodu druhého poločasu byli lepší hosté, ale vážnější situaci si nevypracovali. Tak jsme zase začali hrozit my, ale dvakrát skvěle hostující brankář vychytal M. Vence. Další šanci neproměnil ani Bílek. Až v 78. minutě zase utekl M. Venc a zvýšil na 4:1. Bylo rozhodnuto hosté zápas už jen dohrávali. My jsme další šance neproměnili a tak zápas skončil 4:1.

Čekali jsme těžký zápas, ale soupeře jsem od první minuty jasně přehrávali ve 20. minutě jsme mohli vést klidně 4:0. zaslouženě jsme získali 8. výhru v řadě. Kluci příkladně makali a plnili naše taktické pokyny. Správně vyplňovali prostory na středu hřiště díky tomu se soupeř těžko dostával k odražený míčům. Dlouhodobě předvádí skvělé výkony obrana, nevybavuji si, že by nějaký souboj prohráli Horák a Brož soupeř si na nich maximálně vybojoval faul a to ještě díky chybě rozhodčího. Doufám, že navážeme na dnešní výkon i v Lučici a rozloučíme se s podzimní častí 9 výhrou v řadě.