27. 10. 2018 Muži B, Maleč

04.11.2018

Maleč 5:0 TJ Sokol Rozsochatec B

Sestava: Dygrýn - Dundáček P., Plodík , Siebenburger, Dobrovolný - Dlouhý, Pleskač, Dočkal , J. Fiala - D. Fiala, Kiss.

Střídali: Bílek, A. Dobrovolný, Šimek.

Zápas se nám vůbec nepovedl. V 6. po standartní situaci jsme prohrávali 1:0. Snažili jsme se o vyrovnání, jenže na malém hřišti proti zalezlému soupeři jsme se k jejich bráně těžko dostávali a tak se z protiútoku prosadili domácí na 2:0 a do konce poločasu zvýšili po rohovém kopu na 3:0. My jsme se dostali do jediné šance a to D. Fiala šel sám na brankáře, ale nedal.

V druhém poločase jsme se chtěli pokusit o srovnání, ale hned v úvodních minutách na utekl domácí útočník a zvýšil na 4:0. Nás se podařilo dostat do 3 tutových šancí, ale domácí gólman nás vychytal. A z rohového kopu domácí zvýšili na 5:0.