Rozsochatec B 4:2 Havlíčkova Borová B

Goly: - 10. Pleskač, 19.,37. D. Fiala, 33. J. Fiala.

Sestava: Dygrýn - Dundáček P., Brož, Siebenburger, Dobrovolný - Culek L., Pleskač, Dočkal , J. Fiala - D. Fiala, Kiss.

Střídali: Culek M. ,A. Dobrovolný, Cakl, Dlouhý.

První poločas jsme soupeře jasně přehráli a nepustili jsme ho do žádný šance. První branku trefil Pleskač v 10. minutě si naběhl na zadní tyči na centrovaný balón z pravé strany. Na 2:0 zvyšoval střelou z přímého kopu D. Fiala. Bohužel pak dvě velké šance zahodil J. Fiala, když dvakrát střílel uvnitř pokutového území, ale ani jednou netrefil bránu. Naštěstí se dočkal gólu v 33. minutě předskočil obránce a na dlouhou nohu přehodil brankáře 3:0. Na 4:0 zvyšoval Dominik Fiala střelou z vápna. Druhý poločas domáčí spali a hosté se tlačili do šancí. Bohužel se jim podařilo prosadit ze dvou rohových kopů snížili na 4:2. Ve zbytek druhého poločase se už nic nedělo a tak zápas skončil 4:2 pro domácí, který se posunuli na krásně 1. místo.