20. 9. Mladší žáci Libice

25.09.2018

20. 9. 2018, Libice - Rozsochatec 7:0 ( 3:0)

Sestava : Hamerník Dan - Lebruška Tomáš, Moldavčuk Filip, Čech Zbyněk, Škvára Petr, Mutl Lukáš, Čáp David (K), Meloun Matěj, Ledvinková Karolína, Třísková Kačka, Křivská Kačka, Blažek Tomáš, Čáp Kuba

Na další zápas jme zajížděli do Libice, která je v popředí tabulky a soupeře válcuje jasným rozdílem ve výsledcích, proto nás nečekalo nic jednoduchého. Zápas se odehrál ve čtvrtek místo tradičního tréninku, o víkendu totiž někteří naši hráči měli už domluvené jiné aktivity, tak jsme po dohodě zápas přeložili.

Soupeř se do nás zakousl od začátku utkání a na naši bránu vysílal střelu za střelou, ale dlouho se skóre neměnilo, proto že nás v bráně držel dobrými zákroky Dan Hamerník. Snažili jsme se soupeři hru znepříjemnit zahuštěním středu hřiště a sami vyráželi do brejkových situací, které se nám i v některých fázích docela dařily. I když Libice do poločasu 3 góly vsítila, my jsme si šance taky vytvořili a je jen škoda, že některá střela po průniku po lajně se do brány nedostala. Měli jsme i příležitost z jedné standartní situace, ale bohužel branku jsme z ní netrefili. První poločas tak skončil 3:0 pro domácí, ale my jsme ho neodehráli taky vůbec špatně. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu a soupeř přidal ještě čtyři branky. Musím všechny hráče pochválit za bojovný výkon, vyzdvihl bych však zákroky brankáře Dana Hamerníka a v poli odvedli dobrý výkon Kačka Třísková a Petr Škvára.