20. 10. Muži A, Havl. Borová

Havlíčkova Borová 0:3 Rozsochatec

Góly: 2. R. Venc, 5., 17. Pelikán.

Sestava: Peňáz- Meloun, Brož, Horák, Dundáček P.- R. Venc, Plodík, Pelikán, D. Dundáček- Bílek, M. Venc.

Střídali: Šimek, D. Fiala, Chlubný, J. Fiala.

Od prvních minut jsme byli jasně lepším týmem, hned první šanci se nám podařilo proměnit. Za obranou našel Bílek R. Vence a ten se nemýlil 1:0. V 5. minutě našel centrem M. Venc hlavu Pelikána a 2:0. O pár minut později našel Dundáček centrem Pelikán a ten nastřeli tyč. 17. minuta Pelikán si navedl míč do vápna obešel 3 hráče a zakončil do protipohybu brankaře 3:0. Další šance se nám nepovedlo proměnit, tak začali od 30. minuty zlobit i domácí, ale kromě přímého kopu si žádnou nadějnou šanci nevypracovali. Úvod druhého poločasu byl vyrovnaný domácí se snažili s výsledkem něco udělat, ale do šancí se nedostali a nepomohlo jim ani vyloučení R. Vence i o 10 hráčích jsme si vypracovali 5 tutovek, ale bud nás vychytal brankář a nebo jsme nepochopitelně trefili vedle.

Zápas se nám podařil už v prvním poločase rozhodnout. Jde vidět že naše obrana je na tom výborně nedostáváme žádný góly. Škoda , že se nám nedaří proměňovat více šancí. Teď nás čeká zápas s Novým Rychnovem, který nám ukáže, jak na tom jsme.