19. 9. Starší žáci a Lipnice

22.09.2018

19. 9. 2018 -  Lipnice - Rozsochatec  - 0:13 (0:5)

Střelci - 2. Kotlas Tomáš, 8. Šulista Daniel, 16. Musílek Tomáš, 26. Šulista Daniel, 29. Hejný Ladislav, 46. Jirsa Petr, 44. Ledvinka Ondřej, 48. Šulista Daniel, 69. Šulista Daniel, 70. Šulista Daniel, 48. Kotlas Tomáš, 60. Kotlas Tomáš, 61. Hejný Ladislav

Sestava : Venc Adam - Tříska Ondra, Moldavčuk Michal, Jelínek Karel, Ledvinka Ondra, Jirsa Petr (K), Kotlas Tomáš, Šulista Dan, Tůma Roman, Musílek Tomáš " Evža"

Další zápas jsme netradičně odehráli ve středu na Lipnici.

Tento zápas popíšu a zhodnotím jen krátce, tedy pokusím se o to. Lipnice hraje soutěž převážně s hráči ročníků mladších žáků a jejich výsledky tomu odpovídají. Nedá se říci, že by na hřišti bylo jen jedno mužstvo. I Lipnice ukázala svojí kvalitu a dokonce v první půli šla 3x sama na bránu a Venc musel ukázat svoje umění, aby si udržel čisté konto. V osobních soubojích jsme díky vyspělosti získávali mnoho balónů a tím jsme se dostávali do šancí. První půlku jsme vyhráli sice 5:0, ale předvedou hrou se nemá cenu moc chlubit. Kluci si už v kabině asi mysleli, že vedou 10:0 a podle toho k tomu první půli i přistoupili. Ve hře chyběla mezihra a jakákoli fotbalovost.

O poločase, ale i v průběhu první půle při střídání jsme klukům dost důrazně domlouvali a nakonec si nechali říct.

Druhá půle byla už z našeho pohledu o dost lepší a přidalo se i dalších 8 gólů . Soupeře jsme do šancí nepouštěli a hru jsme roztahovali do stran, kde byl pak prostor i na kombinaci. Dva góly padly i z rozehrání autu, což je pozitivní . Ostatní šance se vytvářely chybami soupeře, který v druhé půli neměl takový čas na rozehrávku nebo pak pokusem o střelu z dálky.

Hodnocení trenéra :

Dnešní článek je spíše už od začátku psán jako hodnocení. Doufám, že to kluci vezmou v sobotu zodpovědně a ukážou, že když je lepší soupeř, umí fotbal zahrát celých 70 min. Přivítáme Štoky, které budou asi vyrovnaným soupeřem a o výsledku rozhodnou maličkosti. Hrajeme doma, takže chceme všechny body, abychom se v tabulce posunuli o nějaké příčky výš.